Rasimpaşa Mah. Recaizade Sok. No:38/A
34716 Kadıköy/ İSTANBUL
Tel: +90 216 541 01 99
Faks: +90 216 336 4261
tercume@basari-tercume.com
1996'dan günümüze mükemmel çevirinin adresi...

Başarı Tercüme Hakkında

1996 yılından günümüze, Sirkeci, Eminönü’de faaliyet gösteren Başarı Dil Hizmetleri; 40’ın üzerinde dilde NOTER YEMİNLİ TERCÜME hizmeti başta olmak üzere, dünya çapında tanınan birçok şirketin KULLANMA KILAVUZU, teknik, ticari, tıbbi ve hukuki çeviri projelerini, sayıları 60’ın üzerinde olan her biri kendi alanında uzman, profesyonel kadrosuyla başarıyla yürütmektedir. Başarı, yıllar içinde gelişen ve kalite politikası haline getirdiği iş akışı şeması, koordinasyon prosedürleri ve titiz yaklaşımıyla tabiri yerindeyse “özel” hizmet sağlar.

Grup bünyesinde bir bilişim departmanının bulunmasının avantajlarını da kullanan Başarı Tercüme, teknolojinin sunduğu tüm imkanları, kendi sektörüne uyarlamayı ve bu konudaki tüm güncel gelişmeleri takip etmeyi ilke edinmiştir.

NEDEN BAŞARI?

16 yılı aşkın uluslararası tecrübe

Başarı Tercüme, 16 yılı aşan uluslararası tecrübesini, “yerel” yaklaşımla harmanlamayı ilke edinmiş, başarmış ve sürdürmüştür.

Partner odaklı yaklaşım

Başarı Tercüme, çalıştığı firmaları “müşteri” olarak değil, “PARTNER olarak görür ve hizmetini bu bilinçle sağlar.

Kalite – Zamanlama - Bütçe

İşin kalitesinin zamanla ters, bütçeyle doğru orantılı olması olgusu Başarı Tercüme için geçerli değildir. Yerli ve yabancı 100’ün üzerinde partnerin ilk tercihi olmamızın gerçek sebebi budur.